Dnes je piatok, 01.júl 2022, meniny má: Diana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kde strávia leto Michal Kovačič, Katarína Koščová a Miro Jaroš?

jún 19, 2022 - 09:00
Po náročnom pandemickom období konečne prichádza čas vytúžených dovoleniek. More, chalupy v slovenských horách alebo leňošenie na mestských kúpaliskách? Ako sa chystajú stráviť letnú dovolenku naše známe tváre?
Foto: 
Archív Michal Kovačič

Moderátori Zuzana Kovačič Hanzelová a Michal Kovačič: Tento rok pôjdeme do Guatemaly a Kostariky. Chystáme sa tam už dva roky, ale pre koronu to veľmi nešlo. Na svadobnej ceste sme boli v susednej Nikarague a Strednú Ameriku máme obaja veľmi radi. Je tam krásna príroda, indiánske pyramídy a veľmi milí ľudia. A keďže vieme obaja trochu po španielsky, tak sa tam cítime ako doma.

Spevák Miro Jaroš: Letnú dovolenku strávim so svojou rodinou v Chorvátsku. Veľmi sa na to teším, pretože tento krát sa k našej partii pridajú aj môj brat a sestra s neterkami. Väčšunou som brával na dovolenky mamu, tak toto bude obohatenie spoločného času. Verím, že to bude stáť za to.

669ebc58-fea7-49a9-9a06-e6a2b50b81f9.jpg

Foto: 
Archív Miro Jaroš

Speváčka Katarína Koščová: Po veľmi vydarenom minuloročnom roadtripe sme sa rozhodli, že si zopakujeme túto formu dovolenky a opäť budeme cestovať takmer mesiac po Európe. Začíname tradične vo Veľkých Losinách, kde budeme s našou obrovskou partiou už desiaty rok. Odtiaľ vyrazíme cez Taliansko do Francúzska, pár dní strávime v Paríži, potom sa presunieme do Londýna, na chvíľku do Edinburgu a okolia a netuším, kde sa ešte zastavíme cestou späť. Ale to máme na roadtripoch nesmierne radi, že sa môžeme zastaviť vlastne hocikde a hocikedy, objavujeme tak nové miesta, do ktorých by nás nenapadlo sa vydať, ak by neboli po ceste. Bude to taký nelážo neplážo výlet plný galérií, múzeí, kávy… Veľa ľudí nechápe, že takto ideme s deťmi, ale minuloročná skúsenosť vraví, že to dali parádne, tak verím, že o rok starší to dajú ešte parádnejšie.

284511093_1200667254025629_329898289687594729_n.jpg

Foto: 
Archív Katarína Koščová

- - Inzercia - -